07 Aralık, 2009

Eyeliner Pen'im Çöpe Gitti...


Mor renkteki Elf Waterproof Eyeliner Pen'im daha gözüme bir defa sürülemeden çöpü boyladı... Bugün onu kapağı açılmış olarak salonda buldum... Ucu keçe kalem gibi olduğundan çoktaaan kurumuştu tabii... Suçlu rimellerimi bile bulduğu yerde kemiren sevgili köpeğimiz mi, onu keçe kalem zannedip birşeyler yazmaya çalışan kocacğım mı yoksa (büyük ihtimalle) onu dalgınlıkla salona getiren ve kapağını açıp unutan ben mi?

Bilmiyorum... Ama rengini çok sevmiştim:(

6 kişi üşenmeyip içini döktü:

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

heheh alırım sana ben üzülme annem

dusunenbalik dedi ki...

ayy Aslı'cım ya gülümsedim okurken yazını ama napalım onu kalem sanıp yazan yenisini hediye etsin :)

Aslı dedi ki...

Eda, sağol canım düşünmen yeter bir sonraki siparişimde yenisini alırım:)

Düşünen balık(böyle hitap etmek bir tuhaf geliyor ama adını bilmeyince...) kesin ben unutmuşumdur, zavallımın haberi bile yoktur:) Ama kendime yediremiyorum ya unutkan olmayı, hemen eşime atıveriyorum suçu!

dusunenbalik dedi ki...

İsmim düşünen balık :D
Aaaa o zaman Aslı neden bize kalem sanmış ah ah diosuun aaaaa :D

Aslı dedi ki...

O zaman balıkcığım:)) Ama ama ama ilk geldiğinde de masanın üzerinde onu öyle tek başına görmüş, baktım bir numara not almaya çalışıyor onunla! Neyse ki "O benim göz kalemiiiiim!" diye koşturup kurtardım zavallı kalemimi. Ama vadesi dolmuş, elden ne gelir:))

Bu arada köpek de şüpheliler listeme tekrar girdi çünkü dün gece saksıya abanıp Difenbahyamı yemiş! Hayır çiçeğe yazık zaten ama onun yaprakları zararlı, orası burası davul gibi şişiyor insanın, korktum birşey olacak diye...

dusunenbalik dedi ki...

Bence sizin ev çok eğlenceli şöyle bir gözümde canlandırdım da Aslı'cım :D

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails

Kim o?