05 Ocak, 2012

Vichy Essentielles Lip StickHavaların soğukluğu ve kuruluğu yüzünden dudaklarım kurumaya hızla devam ediyor... Eskiden hiç böyle bir derdim yoktu ama bu doğu soğukları sağolsun!Normalde Nivea'nın dudak koruyucularını severim ve çantamda bulunur ama yanımda olmadığı bir gün eczanede Vichy'nin bu ürününü görünce denemek istedim. Fiyatı 7 lira civarındaydı.

Nivea'dan farkı ne derseniz daha hafif bir yapısı var, korumaktan ziyade nemlendiriyor. Nivea dudağı daha pırıl pırıl, ıslatılmış gösterirken Vichy sadece nemli gösteriyor.  Ve Nivea'ya göre çok daha hafif bir kokusu var. Nivea'da renk seçenekleri de mevcut (özellikle yazın rahatlıkla ruj yerine sürülüp çıkılabiliyor), Vichy'de ise böyle bir seçeneğiniz yok.

İçinde gül polifenolleri varmış, bir de üzerinde "Paraben içermez"y yazıyor. Peki paraben yerine daha sağlıklı bir koruyucu mu koymuşlar sorusunu düşünmek istemiyorum tabii...

Denemek isterseniz Vichy satan eczanelerde bulabilirsiniz, ben özellikle ruj sürmeden önce mutlaka kullanıyorum ve memnunum.

 

0 kişi üşenmeyip içini döktü:

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails

Kim o?