22 Haziran, 2010

Bihter, Sen Çok Yaşa!Eskiden kuaföre büyük su dalgaları istiyorum derdim, ortaya koyun gibi bir saç çıkardı... Ama herşeyi meşhur olan Bihter'in saçı da kuaförler arasında meşhur olmuş ki, artık büyük dalgalar istiyorum deyince "Bihter saçıııı" diyorlar :))

Bugün kuaför asker (orduevi kuaförüne gittim) kısacık zamanda aynı aşağıdaki dalgaları oluşturdu. Bihter sen çok yaşa ki kuaförler dalgalarını unutup bizi yine merinos koyunununa çevirmeye başlamasınlar!7 kişi üşenmeyip içini döktü:

Selfet dedi ki...

Bir dizinin bu kadar meşhur olacağını bilselerdi Aşk-ı Memnu'ya sponsor yağardı herhalde :) Neyse artık sezon finalinden sonraya kısmet !!

Aslı dedi ki...

Valla ben en çok Beşir'in pijamasına güldüm:)) Reklamları dönerken daha aslına uygun bir dizi bekliyordum ve tutar herhalde demiştim ama bu kadar ilgi göreceğini hiç tahmin edememiştim!

Tannesi dedi ki...

Beşir'in pijaması mı? Ben bi'şey kaçırdım sanırım. Nasıl bir pijamaydı o öyle? o_O

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

Hahahah saksım benim ya seviyorum Aslı seni çok yaşa sen ya :)

Aslı dedi ki...

Tannesi, bildiğin baklavalı dede pijamasıydı:)) Hani eşime versem dede miyim ben diye giymezdi...

Edacım haksız mıyım ama, kendi kuaföründen başkasına gidersen kuş yuvası gibi bir kafayla çıkıyordun:)

gunesyuksel dedi ki...

hahaha dogru söylüyorsun walla.. bizimkiler de hep lüle yaparlardı maşa ile.. lan aksama gerdek gecem mi var benim.. bi de kafama duvak taksa ellerıme kına yaksa taamam.. tam o sekilde lüle olurdu yani:)) gözünde canlandı sanrım:)))

Aslı dedi ki...

Canlanmaz olur mu:)) Kaç nesil o lüle lüle saçlarla kuaför koltuğundan kalkmıştır acaba:))

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails

Kim o?