03 Haziran, 2010

Japon Balığı


Sergül' ü blogunu takip edenler zaten tanıyor, onun Japon Balığını ne çok sevdiğini biliyordur.18 Haziran Capon Balığı eniştemizin doğum günüymüş. Sergül ise eşine sürpriz olarak şöyle bir şey düşünmüş : her gün posta kutusunu kontrol eden balık, doğum gününde posta kutusunu açtığında bizim göndereceğimiz birer posta kartı ile dolmuş bir kutu ile karşılaşacak:)


Sergül' e yardım etmek ve konu hakkındaki yazıyı okumak için tık tık.

Posta kartı göndermenin zevkini hatırlamak ve çoook uzaklardaki balığı sevindirmek için bu fırsatı değerlendirin.

Üstelik taaa Japonya'ya bir kart göndermenin sadece 1 tl olduğunu biliyor muydunuz?

8 kişi üşenmeyip içini döktü:

deniz dedi ki...

Ne hoş bir düşünce bende destek olurum inş. unutmazsam.

Aslı dedi ki...

Ben de fikri çok sevdim, kutuyu açınca güzel bir sürpriz olacak:)

serrose dedi ki...

Suanki halimi hangi kelime en dogru anlatir sana bilemem o kadar yorucu gunun bir ardindan ustelik bircok sey ters gitmisken ,eve geldim readerdan okuyordum kendi resmimizi gorunce benim blog yazilari yeniledi galiba diye dusundum !Bu yaptigin icin cooook tesekkur ederim coook mutlu ettin beni ve hayatimin surprizlerinden biri oldu bu
Iyi ki varsin !
Cook cook opuyorum seni

Aslı dedi ki...

Ne demek canım benim, mutlu olmana çok sevindim:) Ben de ince düşünceni ve fikrini çok sevdim, inşallah o gün balık için çok güzel bir sürpriz olacak:) Dün de postcrossingde ilk kartımın yerine ulaştığını öğrendim, çok sevindim! Senin sayende üye oldum postcrossinge:) Ben de çok çok öpüyorum canım!

NiLaY dedi ki...

ben hafta başında yolladım bile umarım mutluluklarına mutluluk katacak bu güzel fikir için biraz da olsa emeğim geçmiştir :)

Aslı dedi ki...

Nilay, ben de dün gönderdim, inşallah söylediğin gibi bir katkımız olmuş olur:)

"PRETTYCOOL" dedi ki...

ben de sende gördüm,kuzudan izin alabilirsem gidijem postaneye,çak diyjem bi kart,konuşma fazla,bi iş için lazım diyjem,yoksa bu kadar sert yapmasam mı:p

Aslı dedi ki...

Benim kartı zarfa koyup göndermek için ısrar eden ptt memuruna istemediğimi anltana kadar canım çıktı... Biraz sert çıkmak daha iyi olabilir yani:))

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails

Kim o?