29 Mart, 2010

Benim de Kolyelerim Var!

Kolye mimini Prettycim paslayalı günler oldu. Bu defa tembellikten değil de aksiliklerden geciktim. Bu arada 3 defa tek tek fotoğraflamak zorunda kaldığım kolyeler beni çok yordu, yorum yazmaya halim kalmadı=)) Yoksa her blogda kolyeler salınırken benim hiç kolyem yok sanmayın yani=))

Bu kolye sevgili Jelibocuk'un kibrit kutusu etkinliğinde bana hediye ettiği kolye. Meleği de meleğin kalbini de çok seviyorum:)

Son zamanlarda en sık taktığım kolye. Eşimin ablası küpeleriyle takım olarak hediye etmişti, So Chick.


Bu da kendime hediyem:)

Eşimin öğretmenler günü hediyesi:) Mardin'deki Tok Kuyumculuk'tan getirtmiş çoook seviyorum! Küpeleri ve yüzüğü de var. Tok kuyumculuk hakkında bir yazı hazırlmaıştım aslında ama unuttum yayınlamayı... Çok hoş ürünleri var, zaten internette arayınca hemen web siteleri çıkıyor karşınıza. Özel bir hediye için güzel bir fikir bence;)


Annemlerin günlük olarak takmam için hediyesi, küpesi ve yüzüğü de var. Ama genelde okula bile çok da şıkır şıkır giyinmediğim için şimdilik pek sık takmıyorum.


Babannemin düğün hediyesi olan 3lü pırlanta kolye... Hayatımda şimdiye kadar ennnn çok sevdiğim kolye! Simsiyah giyinmiş olsam bile göğüs dekoltesine bunu ekleyince hoooop (ve pırıl pırıl) hazırım!


Herkesin sıralı ve tekli incisi olmalı değil mi:)) Bu da gömleklerle takmayı sevdiğim kolyem. Küpelerini de takıyorum ama yüzüğü biraz ihmal ediliyor:P Bu da nişanımızdan hatıra...Üniversite hatıralarım! Özledim ama uzun zaman oldu takmayalı... Sağdaki deri üzerine yapılmış birşey.

Koton ve WinMax'tan alınmış acil durum kolyeleri. İkisi de o gün belirlenen bir yere giderken eksik görünüp aceleyle alınmış kolyeler:) İki koton kolyesi daha. Özellikle soldakini çok seviyorum ama aldığım gün (Yine yemeğe gidiyorduk, o günkü kıyafetime uysun diye kapmıştım) hemen pıt diye kopmuştu! Neyse ki takı malzemelerimle orjinaline döndük:)

Kısa kolyelerim bu kurbağa prenseste duruyor. Uzun olanlar ise IKEA'nın şu uzun dalları olan ağaç şeklindeki askılığında.

Çekim sonucu hiiiç hoşuma gitmedi ve fotoğraflar güzel olmadı ama 4. defa çekecek durumda olmadığım için bu defalık idare eder diye düşünmek istiyorum:)

Bu mim yola çıkalı çok zaman oldu, çoğu kişi de yaptı. O yüzden canı çeken ve hala yapmayan herkes yapsın!

5 kişi üşenmeyip içini döktü:

cecilia dedi ki...

kurbağa prensese bayıldımm ye ne şirin öyle :)

Aslı dedi ki...

Accesorize ya da Assortie idi markası, o da annemlerin hediyesi:)) Bu yazıda ne çok hediye eşyam olduğunu da fark etmiş oldum!

Yeşim dedi ki...

Aslıcığım, kolyelerine bayıldım :) Hepsi çok zarifler. Güle güle kullan. Kurbağa Prenses de çok şeker :)

Aslı dedi ki...

Teşekkür ederim =) Kurbiği ilk gördüğümde çok gülmüştüm!

Aslı dedi ki...

Teşekkür ederim =) Kurbiği ilk gördüğümde çok gülmüştüm!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails

Kim o?